(095) 533 74 14

Ремінь ГРМ для Honda Jazz

 • 01 Листопаду
 • Газорозподільна система в автотранспорті є однією з ключових компонентів, вона забезпечує стабільну роботу автомобіля. Для синхронізації роботи колінчастого валу та розподільного валу використовується ремінь ГРМ для Honda Jazz, який має завдання запобігати зіткненню поршнів та клапанів під час роботи двигуна.

  Цей ремінь розташований ззовні силового агрегата, і його надійність підвищується завдяки спеціальному захисному кожуху. Під час монтажу, ремінь проходить навколо кількох шківів, кількість яких залежить від конструкції двигуна, і зберігається в натягувачі, який важливий для його правильного функціонування. Зазначимо, що сучасні автомобілі мають обмежений простір під капотом, і ремінь може впливати на роботу шківів та інших компонентів. Наприклад, наявність водяного насосу для системи охолодження чи інших додаткових пристроїв.

  У каталозі Auto Solution представлені ремені ГРМ для Honda Jazz з різним об'ємом двигуна, включаючи 0.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.7.


  Чому важливо замінювати ремінь ГРМ на Honda Jazz

  Ремінь газорозподільної системи є гумовим зубчастим кільцем зі встановленим діаметром та зубцями на внутрішній стороні. Його найголовнішою функцією є забезпечення правильного розподілу часу роботи двигуна. Заміна ременя ГРМ для Honda Jazz стає обов'язковою при фізичному зносі, який виникає через закінчення терміну служби або досягнення певної кількості кілометрів. Важливо уникати поломок та деформацій ременя та регулярно перевіряти його стан, щоб уникнути використання старого та зношеного ременя.

  При придбанні вживаного автомобіля слід враховувати необхідність заміни ременя ГРМ, навіть якщо він виглядає на перший погляд прийнятно. Мати запасний ремінь важливо для підтримання безпеки та уникнення аварійних ситуацій, оскільки незадовільний стан ременя може призвести до руйнування газорозподільної системи.